Wyniki III Ogólnopolskiego Konkursu

Serdecznie zapraszamy wszystkich laureatów na uroczystość finałową Konkursu „Przedszkolak sprawny i zdrowy do zabawy zawsze gotowy”, która odbędzie się 26 kwietnia o godz. 14:00 w Przedszkolu nr 416 w Warszawie, ul. Syta 123

Wyniki Konkursu Literackiego

Kategoria wiekowa – rocznik 2011:

I miejsce: Szkoła Podstawowa nr 300 im. Wandy Rutkiewicz w Warszawie – Kacper W.

II miejsce: Przedszkole nr 317 „Smykolandia” w Warszawie – Dominik G.

III miejsce: Miejskie Przedszkole nr 8 Montessori w Jarosławiu – Igor H.

Wyróżnienia:

Przedszkole nr 72 w Lublinie – Kornelia M.

Przedszkole nr 330 „Pod Modrzewiem” – Julia B.

Szkoła Podstawowa im. prof. Stanisława Srokowskiego w Srokowie – Franciszek K.

Kategoria wiekowa – rocznik 2012:

I miejsce: Przedszkole nr 20 w Koszalinie – Kinga D.

II miejsce: Przedszkole nr 422 w Warszawie – Adam G.

III miejsce: Przedszkole nr 60 w Warszawie-  Alicja U.

Wyróżnienia:

Przedszkole nr 50 w Warszawie – Blanka K.

Przedszkole nr 155 „Roztańczona Kraina” w Warszawie – Emilia Ś.

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 86 w Warszawie – Aleksandra K.

Kategoria wiekowa – rocznik 2013:

I miejsce: Przedszkole nr 192 „Wesoły Pędzelek” – Lena M.

II miejsce: Przedszkole nr 190 w Warszawie – Jakub Z.

III miejsce: Przedszkole nr 157 „Przedszkole z Serduszkiem” – Jakub M.

Wyróżnienia:

Przedszkole nr 15 w Lublinie – Szymon W.

Przedszkole nr 416 w Warszawie – Julita B.

Przedszkole nr 243 w Warszawie – Franciszek K.

Kategoria wiekowa – rocznik 2014:

I miejsce: Przedszkole nr 264 „Pluszowego Misia” – Emilia K.

II miejsce: Przedszkole Miejskie nr 218 w Łodzi – Sebastian K.

III miejsce: Przedszkole nr 283 w Warszawie – Pola Kozłowska

Wyróżnienia:

Przedszkole nr 8 w Gdańsku – Alicja W.

Przedszkole nr 50 w Lublinie – Borys G

Przedszkole nr 60 w Warszawie – Grzegorz R.

 

Wyniki Konkursu Plastycznego

Kategoria wiekowa – rocznik 2011:

I miejsce: Przedszkole Miejskie nr 12 w Zamościu – Lena N.

II miejsce: Przedszkole Samorządowe nr 6 w Białej Podlaskiej – Milena R.

III miejsce: Przedszkole nr 301 „Zaczarowany Świat – Liwia R.

Wyróżnienia:

Przedszkole nr 12 w Pile – Maja N.

Przedszkole nr 47 w Gdyni – Zuzanna Cz.

Przedszkole nr 338 „Sosnowa Stacyjka” w Warszawie – Jan S.

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 w Warszawie – Michalina S.

Przedszkole nr 352 w Warszawie – Hanna S.

Przedszkole nr 18 w Lublinie – Anna H.

 

Kategoria wiekowa – rocznik 2012:

I miejsce: Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 86 w Warszawie – Julia K.

II miejsce: Przedszkole nr 327 :Kolorowa Kraina” – Antonina L.

III miejsce: Przedszkole Miejskie nr 2 w Zamościu – Julia K.

Wyróżnienia:

Przedszkole nr 31 w Lublinie – Artur D.

Przedszkole nr 116 w Warszawie  – Voran Y.

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Chwaszczynie – Piotr W.

Przedszkole nr 52 w Gdyni – Maja J.

Kategoria wiekowa – rocznik 2013:

I miejsce: Przedszkole nr 366 w Warszawie  – Oliwia K.

II miejsce: Przedszkole nr 31 w Lublinie – Martyna M.

III miejsce: Przedszkole nr 384 „Tajemniczy Ogród” – Aleksandra L.

Wyróżnienia:

Przedszkole nr 10 w Zamościu – Szymon B.

Przedszkole nr 343 w Warszawie  – Lena C.

Przedszkole nr 50 w Warszawie – Zuzanna S.

Przedszkole nr 212 w Warszawie Antonina P

Przedszkole Miejskie nr 10 w Ostrołęce – Natasza K.

Publiczne Przedszkole w Poddębicach – Wiktoria R.

Kategoria wiekowa – rocznik 2014:

I miejsce: Przedszkole nr 10 w Zamościu – Alicja B.

II miejsce: Przedszkole nr 15 w Lublinie – Nina K.

III miejsce: Szkoła Podstawowa w Podbieli – Hanna G.

Wyróżnienia:

Przedszkole nr 15 w Lublinie – Emilia T.

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 309 „Baśniowa Kraina” – Emma D.

Przedszkole nr 416 w Warszawie – Lena W.