Wyniki Międzynarodowego Konkursu Plastycznego

Wyniki Międzynarodowego Konkursu Plastycznego  „Przedszkolak sprawny i zdrowy, do zabawy zawsze gotowy!”

Rocznik 2015 (3-latki)

I miejsce – Anna Wróbel – Przedszkole Miejskie Nr 12 w Zamościu

II miejsce – Maksym Supren – Przedszkole nr 214 im. Janiny Krzemińskiej

w Warszawie

III miejsce – Grzegorz Godny Przedszkole nr 84 w Lublinie

WYRÓŻNIENIA:

Waleria Błażejewska – Przedszkole nr 12 w Koszalinie

Magdalena Kurpielewska – Przedszkole Publiczne nr 9 w Łomży

Dobrosława Miętkowska – Przedszkole Nr 25 w Warszawie

Bartłomiej Purchała – Przedszkole nr 60 w Warszawie

Aleksandra Stachura – Przedszkole Publiczne Nr 22 w Warszawie

Rocznik 2014 (4-latki)

I miejsceNatalia Świątek -Miejskie Przedszkole nr 41 w Częstochowie

II miejsce Iza Jasina – Przedszkole nr 49 w Lublinie

III miejsce – Elizabeta – Raya – Hristova – Artis School „Arteya” – Childrens Garden nr 9 – Targovishte – Bułgaria

WYRÓŻNIENIA:

Hanna Grochowska – Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Podbieli

Kornelia Gajewska – Przedszkole nr 150 „Przystanek Uśmiech” w Warszawie

Zofia Krwaczyńska – Przedszkole nr 400 w Warszawie

Marcelina Zielińska – Miejskie Przedszkole nr 74 w Katowicach

Maja Wieczorek – Przedszkole w Hucie Starej A

Helena Gawrońska – Przedszkole nr 97 „Leśna Polanka” w Warszawie

Rocznik 2013 (5-latki)

I miejsce – Maja Borszcz – Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Sadowie

II miejsce – Oleksandra Petrunyk – Przedszkole w Żarkach Letnisku

III miejsce – Helena Kwaśniewska –Miejskie Przedszkole nr 1 w Oławie

WYRÓŻNIENIA:

Pola Bruśnicka – Przedszkole nr 366 w Warszawie

Ida Czaja – Przedszkole nr 26 w Warszawie

Emilia Gimpel – Przedszkole Nr 230 „Kolorowy Zakątek” w Warszawie

Nicola Przednowek-Rzekęć – Przedszkole Miejskie nr 1 w Zamościu

Marcelina Sieradzan – Przedszkole nr 275 w Warszawie

Rocznik 2012 (6-latki)

I miejsce – Wiktoria Wójtowicz – Przedszkole Miejskie nr 12 w Zamościu

II miejsce – Oliwia Szczepaniak – Przedszkole Samorządowe nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim

III miejsce – Andrzej Kobus – Przedszkole Nr 392 „Wróbelka Elemelka”

W Warszawie

WYRÓŻNIENIA:

Amelia Augustowska – Gminne Przedszkole w Lgocie Małej

Patryk Strukiel – Przedszkole „Płomyczek” w Ejszyszkach – Litwia

Justyna Nowak – Przedszkole nr 155 „Roztańczona Kraina” w Warszawie

Maja Taratuta – Przedszkole Nr 42 im. Przyjaciół Przyrody w Bielski-Białej

Hanna Rupik – Przedszkole Miejskie nr 7 w Lublińcu

Nikola Kulak – Przedszkole nr 1 „Bajka” w Myszkowie

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich laureatów na galę finałową konkursu,

która odbędzie się w piątek – 17 maja 2019 r. o godz. 14:00

w Przedszkolu nr 416 im. UNICEF w Warszawie, ul. Syta 123