Oddziały zamiejscowe – ul. Vogla 62

Szanowni Rodzice naszych przyszłych przedszkolaków,

Z dziećmi spotykamy się w przedszkolu na Vogla dopiero w poniedziałek – 2 września 2019 r.

Z uwagi na brak możliwości wcześniejszego spotkania się na miejscu (kadra zatrudniona będzie dopiero od września, odbiory lokalu przez stosowne służby – pod koniec sierpnia) nie mamy w planach organizacji spotkań adaptacyjnych.

Możecie nam Państwo jednak pomóc w tym, żeby pierwszy dzień pobytu Waszego dziecka w przedszkolu nie był dla niego przeżyciem trudnym. Przygotujcie swoje pociechy na to, że już niedługo będą mogły się bawić z rówieśnikami w fajnym miejscu. Będzie dużo zabawek i bawić się będą z nimi sympatyczne panie. Jeśli to możliwe – odbywajcie z dziećmi spacery w okolice przedszkola (wejście do przedszkola z tyłu centrum handlowego), dzielcie się z nimi wspomnieniami z własnego pobytu w przedszkolu. Wspólnie dokonujcie zakupów rzeczy, które będą potrzebne w przedszkolu. Warunkiem sukcesu adaptacyjnego Waszego dziecka  jest Wasze zaufanie i dobra współpraca z nauczycielami w pierwszych dniach września -czego sobie i Państwu życzymy.

Wyprawka przedszkolaka:

  • śpiworek turystyczny – dziecięcy (podpisany)
  • piżamka (podpisana)
  • kapcie (podpisane)
  • worek na kapcie (podpisany)
  • kostium gimnastyczny (bawełniana koszulka, krótkie spodenki/leginsy – podpisane)
  • worek na kostium gimnastyczny (podpisany)
  • mały ręcznik do wycierania rąk (podpisany)