Szanowni Państwo,

Oddajemy w Państwa ręce nowe Ogólne Warunki Ubezpieczeń Następstw Nieszczęśliwych Wypadków dzieci, uczniów, studentów i personelu Placówek Oświatowo-Wychowawczych oferowane przez Nauczycielską Agencję Ubezpieczeniową S.A. i ACE European Group Ltd. Sp. z o.o. – Oddział w Polsce w ramach programu Partnerstwa dla Oświaty „Ubezpieczona Szkoła”.

W tegorocznej edycji programu (rok szkolny 2013/2014) wprowadziliśmy szereg zmian, które są odpowiedzią na Państwa oczekiwania i sugestie, m.in.:

• trzy warianty ubezpieczenia NNW uczniów szkół:
    • Specjalny (uwzględniający najlepsze standardy rynkowe),
    • Premium (szeroki zakres za przystępną cenę, optymalnie dopasowany),
    • Superpremium (najbardziej rozbudowany – dla świadomych rodziców).
  • możliwość dokupienia do wariantu Specjalnego i Premium szeregu klauzul dodatkowych np. świadczenia w przypadku pobytu w szpitalu w związku chorobą (bez NW),
  • wyższe kwoty świadczeń przyznawanych poszkodowanym w wypadkach samochodowych,
  • dodatkowe zabezpieczenie rodziny – nawet trzykrotne podwyższenie świadczeń z tytułu trwałej niezdolności rodzica do pracy lub jego zgonu w następstwie NW,
  • świadczenie w przypadku zdiagnozowania sepsy.

Jednocześnie utrzymaliśmy funkcjonujące dotychczas rozwiązania, z których byliście Państwo zadowoleni, m.in.:

• dwa odrębne programy NNW dopasowane do potrzeb grup wiekowych dzieci:
    • NNW dzieci uczęszczających do żłobków i przedszkoli,
    • NNW uczniów szkół.
  • gwarancję ochrony dla skutków zdarzeń powstałych w związku z wyczynowym uprawianiem sportów przez młodych sportowców,
  • możliwość włączenia do zakresu ubezpieczenia sportów wysokiego ryzyka,
  • brak dodatkowej składki ubezpieczeniowej dla uczniów szkół i klas sportowych,
  • rozszerzony zakres niezbędnego assistance.

Po trzech latach od wprowadzenia naszego programu „Partnerstwa dla Oświaty” możemy powiedzieć, że jego formuła, w której warunki tworzone są przez rodziców i dyrektorów szkół, zdała egzamin. W tym czasie objęliśmy ubezpieczeniem NNW ponad 400.000 dzieci. Naszym celem jest dostarczenie rozwiązania przyjaznego wszystkim naszym ubezpieczonym. Rozwiązania, które pozwoli na sprawną pomoc w trudnych momentach – bez zbędnych pytań i formalności. Dlatego też 8 na 10 zgłoszonych do nas szkód obsługujemy w ciągu 10 dni.

Warto też wspomnieć, że ponad 98% podjętych przez nas decyzji dotyczących zgłoszonych roszczeń jest akceptowanych przez naszych Klientów i nie budzi jakichkolwiek wątpliwości. Tak wysoki poziom satysfakcji jest dla nas najlepszym dowodem na doskonałe dopasowanie naszej propozycji do potrzeb ubezpieczonych dzieci, młodzieży oraz ich rodzin. Zachęcamy Państwa do zapoznania się i skorzystania ze wszystkich atutów naszej oferty ubezpieczenia NNW dzieci szkolnych oraz zapraszamy do jej współtworzenia.

Z poważaniem,

Przeczytaj Ogólne Warunki Ubezpieczenia
Do otworzenia regulaminu wymagany jest program Adobe Reader. Jeżeli nie posiadasz programu Adobe Reader, kliknij w poniższy przycisk, by go zainstalować.
Zainstaluj Adobe Reader