A tymczasem w naszym przedszkolu…

Wycieczka autokarowa – „Mazowieckie Sioło” – Julianówek

02 czerwca 2022 r.

Dzień Dziecka w naszym przedszkolu

01 czerwca 2022 r.

Pszczoły, wosk i miód…

Wycieczka autokarowa – „Zaścianek Mazowiecki

26 maja 2022 r.

Funkcjionariuszki Straży Miejskiej u starszaków

26 maja 2022 r.

Wycieczka autokarowa – „Zwierzyniec Eurostruś”

25 i 27 maja 2022 r.

Święto pszczół

20 maja 2022 r.

Warsztaty mydlane

19 maja 2022 r.

Nasze pierwsze spotkanie z siatkówką – zajęcia siatkarzami z kadry narodowej

05 kwietnia 2022 r.

Chcemy żyć na czystej i zdrowej planecie!

22kwietna 2022 r.

Pokaz mody ekologicznej

21 kwietnia 2022 r.

Puchaci i kolczaści goście w przedszkolu.

19 kwietnia 2022 r.

W naszych parapetowych ogródkach jest zielono!

Warsztaty wielkanocne

14 kwietnia 2022 r.

W czwartek wszystkie przedszkolaki ze starszych grup kolorowały drewniane zajączki, a maluszki malowały jajka.

W poszukiwaniu jaja – gra terenowa

13 kwietnia 2022 r.

Wielkancny zając ukrył 8 dużych jaj w ogrodzie przedszkolnym na Sytej i dwa duże jaja w ogrodzie przedszkolnym na Vogla. Trzeba było je znaleźć… Wcześniej jednak – każda grupa musiała wykonać zadania, które… też trzeba było znaleźć! Czy im sie udało? Tak! Jaja odnalezione i na końcu … buzie zasłodzone 🙂

Grupa VII na wycieczce w Muzeum Jana III Sobieskiego w Wilanowie

7 kwietnia 2022 r.

W trakcie trwania wycieczki dzieci miały okazję wziąć udział w zorganizowanej grze terenowej. Dzieci zamieniły się w poszukiwaczy-przyrodników wyposażeni w mapy musieli odnaleźć skarby ukryte w ogrodzie. Podczas poszukiwań przedszkolaki miały okazję poznać różne rodzaje roślin i zwierząt które możemy zaobserwować w Wilanowskim Parku Krajobrazowym.

Zakończyliśmy projekt UNICEF „Wszystkie Kolory Świata”

31 marca 2022 r.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom. Szczególne podziękowania należą się nauczycielkom, które powołały do życia większość laleczek i niektóre z nich wylicytowały. W tym roku zebraliśmy kwotę 1035 zł na zakup szczepionek dla dzieci z najbiedniejszych rejonów świata.

Z Puch-Puchem nie sposób nie kochać muzyki!

Nasze comiesięczne, muzyczne spotkania.

Czekoladowe warsztaty

24 marca 2022 r.

To był jeden z najsłodszych dni w roku… Mieszanie, wylewanie do formy, ozdabianie słokościami a potem… wylizywanie kubeczków!

Teatrzyk kukiełkowy

1 marca 2022 r. – „Mała Syrenka” – teatrzyk w wykonaniu nauczycieli

Szyjemy laleczki! Wszystkie ręce na pokład! Chcemy żeby nasze laleczki pomogły w zakupie jak największej liczby szczepionek ratujących życie dzieciom

One już pomogły!

Bal w przedszkolu dzisiaj…

27 stycznia 2022 r. w naszym przedszkolu odbyły się bale karnawałowe! Tak – bale – bo każda grupa bawiła się oddzielnie 🙂

24-28.01.2022 r. – Kinowy tydzień

Dzieci z grupy V zapraszają na śniadanie… sikorki i nie tylko 🙂 

Teatrzyk kukiełkowy

Już jest! Dzięki naszym panom z obsługi i nauczycielkom mamy swój własny teatr kukiełkowy. Przedstawiliśmy już dwie bajki: „Czerwonego Kapturka” i „Trzy świnki”. W pierwszym miesiącu Nowego Roku dzieci obejrzą bajkę pt. „Jaś i Małgosia”. Przedstawienia grane są dla każdej grupy oddzielnie.

Trzy świnki

Konkurs gier planszowych

Miło nam poinformować, że grupa VIII otrzymała wyróżnienie w międzydzielnicowym konkursie gier planszowych pt. ” Licz , baw się i wygrywaj” – edycja „Śladami zwierząt”. Konkurs organizowany był dla placówek oświatowych Dzielnicy Mokotów, Wilanów i Ursynów. Zadaniem jego uczestników było wykonanie gry planszowej nawiązujacej do tematu środowiska naturalnego.

Kto powiedział, że drzwi muszą być „drzwiowe”?

Nasz grudniowy konkurs

W grudniu 2021 r. został rozstrzygnięty rodzinny konkurs na świąteczną kartkę. Dyplomy i nagrody w postaci książek otrzymali wszyscy uczestnicy zabawy. I miejsce zdobył Kuba z grupy IV, II miejsce – Milan z grupy VI, III miejsce – Filip z grupy V

Czas choinek…

Choinka na sali ruchowej