A tymczasem w naszym przedszkolu…

Dzieci z grupy V zapraszają na śniadanie… sikorki i nie tylko 🙂 

Teatrzyk kukiełkowy

Już jest! Dzięki naszym panom z obsługi i nauczycielkom mamy swój własny teatr kukiełkowy. Przedstawiliśmy już dwie bajki: „Czerwonego Kapturka” i „Trzy świnki”. W pierwszym miesiącu Nowego Roku dzieci obejrzą bajkę pt. „Jaś i Małgosia”. Przedstawienia grane są dla każdej grupy oddzielnie.

Trzy świnki

Konkurs gier planszowych

Miło nam poinformować, że grupa VIII otrzymała wyróżnienie w międzydzielnicowym konkursie gier planszowych pt. ” Licz , baw się i wygrywaj” – edycja „Śladami zwierząt”. Konkurs organizowany był dla placówek oświatowych Dzielnicy Mokotów, Wilanów i Ursynów. Zadaniem jego uczestników było wykonanie gry planszowej nawiązujacej do tematu środowiska naturalnego.

Kto powiedział, że drzwi muszą być „drzwiowe”?

Nasz grudniowy konkurs

W grudniu 2021 r. został rozstrzygnięty rodzinny konkurs na świąteczną kartkę. Dyplomy i nagrody w postaci książek otrzymali wszyscy uczestnicy zabawy. I miejsce zdobył Kuba z grupy IV, II miejsce – Milan z grupy VI, III miejsce – Filip z grupy V

Czas choinek…

Choinka na sali ruchowej