Nasza kadra

ROK SZKOLNY 2020/2021

Dyrektor – mgr Anna Kozłowska

Wicedyrektor – mgr Beata Krysiak

Grupa I (3 -latki)

Ilona Wasilewska – nauczyciel mianowany

Karolina Rusjan – Mendel – nauczyciel stażysta

Ewa Nizio – pomoc nauczyciela

Katarzyna Jackowska – woźna oddziałowa

Grupa II (3 -latki)

Katarzyna Andrzejewska – nauczyciel kontraktowy

Beata Krysiak – nauczyciel dyplomowany

Martyna Krzemińska – pomoc nauczyciela

Dorota Brzezińska – woźna oddziałowa

Grupa III (4 -latki)

Mariola Cichońska – nauczyciel kontraktowy

Ewelina Pęksyk – nauczyciel stażysta

Anna Stańczuk – woźna oddziałowa

Grupa IV (4 -latki)

Joanna Imiołek – nauczyciel kontraktowy

Monika Nowosz – nauczyciel kontraktowy

Agnieszka Nycz – woźna oddziałowa

Grupa V (5 -latki)

Paulina Pietruś – nauczyciel stażysta

Anna Stępniewska – nauczyciel kontraktowy

Magdalena Kasprzak – woźna oddziałowa

Grupa VI (5, 6 -latki) – zerówka

Monika Pastuszka – nauczyciela kontraktowy

Patrycja Piskorz – nauczyciel kontraktowy

Grupa VII (5,6 -latki) – zerówka

Marlena Kopa – nauczyciel kontraktowy

Patrycja Korzeb – nauczyciel mianowany

Bożena Urbańska – woźna oddziałowa

Grupa VIII (6 -latki) – zerówka
Dorota Zimoń – nauczyciel dyplomowany

Anna Kozłowska – nauczyciel dyplomowany

Agata Rosłoń – woźna oddziałowa

Nauczyciel rytmiki – Magdalena Kamińska

Nauczyciel gimnastyki ogólnorozwojowej –  Bartosz Wojtaś

Nauczyciel logopeda – Aneta Kowalska – nauczyciel kontraktowy

Kierownik gospodarczy – Magdalena Poniedziałek

Sekretarka – Małgorzata Kluska

Smaczne posiłki przygotowują:
Paulina Wiktorska, Krystyna Stonio, Dorota Bodych

O bezpieczeństwo dzieci i pracowników oraz porządek dbają:
Henryk Segda,  Mariusz Spirydoński, Mariusz Krasicki, Janusz Bielecki

Oddziały zamiejscowe – ul. Vogla 62

Grupa IX (3 -latki) 

Katarzyna Pawelec – nauczyciel kontraktowy

woźna oddziałowa – Viktoriia Zhuk

Grupa X (4 -latki) 

Natalia Truszkowska – nauczyciel stażysta

Monika Nowosz – nauczyciel kontraktowy/Patrycja Piskorz- nauczyciel kontraktowy

Grupa XI (4,5 -latki) 

Ewa Skibniewska – nauczyciel mianowany

Nauczyciel rytmiki – Magdalena Kamińska

Nauczyciel gimnastyki ogólnorozwojowej –  Bartosz Wojtaś

Nauczyciel logopeda – Natalia Truszkowska

Posiłki przygotowuje firma cateringowa:  „Obiady dla dzieci”, które podaje dzieciom – p. Małgorzata Drzymała

O bezpieczeństwo dzieci i pracowników oraz porządek dbają:

Grzegorz Palkie, Stanisław Chormański, Krzysztof Dylewski